logo liquid nowe jpg


Pobierz katalog i zapoznaj się z całym asortymentem!

katalog liquid


Liquid Power - Marka najlepszych produktów olejowo-smarnych oraz chemii technicznej dla przemysłu.

Marka Liquid Power powstała z myślą o mikro, małych oraz średniej wielkości przedsiębiorstwach przemysłowych, zwracających uwagę na jakość produktów. Najwyższą jakość naszych wyrobów gwarantują komponenty dostarczane przez światowe oraz polskie koncerny o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dotychczas jedynym rozwiązaniem był zakup dużych ilości produktów, co stwarzało problemy logistyczne, magazynowe oraz przede wszystkim budżetowe. Nasze produkty dostępne są już w bardzo małych pojemnościach i wagach, dzięki czemu firmy mogą zamówić takie ilości, jakie w danej chwili są im potrzebne. Pomaga to w odpowiednim gospodarowaniu budżetem, a duża dostępność powoduje, że nie trzeba się obawiać sytuacji, w której nagle zabraknie jakiegoś oleju, smaru czy chemii technicznej.

Zamawiając u nas oszczędzą Państwo również czas, ponieważ wszystkie niezbędne do sprawnego działania przedsiębiorstwa produkty dostępne są w jednym miejscu. Łatwo, szybko i sprawnie.

Nasze siły koncentrujemy głównie na szeroko pojętym przemyśle. Jednak duża uniwersalność naszych produktów powoduje, że znajdą zstosowanie również w warsztatach, gastronomi, czy chociażby w gospodarstwie domowym. Wszędzie tam gdzie jest potrzeba użycia olejów, smarów i chemii technicznej.