Motopompy

Firma Pezal posiada w swojej ofercie motopompy spalinowe o szerokim wachlarzu zastosowań. Posiadamy urządzenia przeznaczone do wody czystej jak i motopompy szlamowe i półszlamowe. Kolejną klasyfikacją jest kompromis pomiędzy wydajnością a uzyskiwanym ciśnieniem a co za tym idzie wysokością podnoszenia przy ograniczonej mocy motopompy. Nasz sprzęt może się pochwalić osiągami na poziome 70m podnoszenia, oraz wydajnością 70m sześciennych na godzinę.

 

Kosiarki spalinowe

W ofercie naszej firmy posiadamy zarówno najwyższej jakości importowane kosiarki spalinowe, jak i polskie kosiarki naszej produkcji. Urządzenia Pezal charakteryzują się szerokością cięcia od 41cm do 56cm. Wyróżniamy kosiarki spalinowe z własnym napędem, oraz prostsze bez napędu, analogicznie posiadamy modele z koszem na trawę oraz uboższe bez kosza. Urządzenia z naszej oferty napędzane są silnikami własnej marki - Pezal, oraz Briggs & Stratton, co gwarantuje najwyższą jakość przy osiąganych mocach od 3,9HP do 6,5HP.

 

Odśnieżarki

Sprzęt odśnieżający oferowany przez firmę Pezal to szeroka gama urządzeń, rozpoczynając od niewielkich elektrycznych maszyn poprzez urządzenia większe napędzane wyspecjalizowanymi silnikami spalinowymi a kończąc na quadach z pługiem. Odśnieżarki elektryczne idealnie nadają się do przydomowych ogródków i małych chodników. Tam gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej polecamy nasze urządzenia spalinowe, w zależności od potrzeb kołowe lub gąsienicowe. Dla najbardziej wymagających klientów polecamy odśnieżarki dołączane do quadów, oraz pojazdy z pługami, zapewniające oprócz użyteczności wspaniałą zabawę.

 

 

Katalogi i pełen opis asortymentu produktów dostępnych za naszym pośrednictwem można znaleść na stronie www.handlowy.pezal.com

 

pezal partner