Betoniarki z serii PBZ posiadają bardzo mocne silniki elektryczne, nawet do 2200W. Model PBZ180B-650W wyposażony jest w zabezpieczenie termiczne, dzięki któremu ciągła praca betoniarki nie przeciąży silnika. Łatwe manewrowanie zapewniają duże koła i specjalny uchwyt. Solidna, stalowa konstrukcja maszyny zapewnia jej długą i bezawaryjną pracę.

 

 

Przykładem nowej linii zagęszczarek z hydraulicznym rewersem jest model PCP170 o wadze 170 kilogramów na silniku napędzanym ON lub benzyną, czy też cięższy o wadze 420 kilogramów PCP 420-KM186FE. Rewelacyjną, bezawaryjną pracę tych modeli potwierdziły wszystkie firmy wypożyczające sprzęt, w których owe zagęszczarki były testowane.

 

Silniki spalinowe z naszej oferty można podzielić na benzynowe oraz te, które są zasilane olejem napędowym. Silniki benzynowe występują w ustawieniach pionowych i poziomych wału i mocach od 2,4HP w najmniejszych silnikach do 19HP w silnikach dwucylindrowych. Modele Diesla mają dużo większy zakres mocy, najmniejsze jednocylindrowe dysponują mocą 4,2HP, a największy, sześciocylindrowy model może się pochwalić mocą 141,4HP. Nasze silniki spalinowe odnajdą się w każdym zastosowaniu!

 

Katalogi i pełen opis asortymentu produktów dostępnych za naszym pośrednictwem można znaleść na stronie www.handlowy.pezal.com

 

pezal partner